Blog

KROM AKSESUAR İLE GÖZALICI BİR GÖRÜNÜM

23 Ocak 2018

Sahip olduğumuz araçlarımızın dış görünüşü her otomobil severin en çok önem verdiği detaylardan biridir. Dış görünüşüne en çok etki eden ve en çok tercih edilen oto aksesuarlarından biri krom aksesuarlardır.

YAN BASAMAKLAR İLE DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜM

23 Ocak 2018

Otomotiv dünyasında en çok tercih edilen araç aksesuarlarından biri yan basamaklardır. Hem araçlarımızın dış görünüşlerine hem de araçlarımızın fonksiyonel kullanımına pozitif bir etki yapmaktadır. 

CAM BUĞULARINDAN KURTULUN SÜRÜŞ GÜVENLİĞİNİZİ ARTTIRIN

23 Ocak 2018

Özellikle kış aylarında yağış ve hava şartları nedeni ile görüş mesafesi önemli ölçüde düşmektedir. 

ARACINIZA ÖZEL KOLÇAK İLE ARAÇ İÇİ KONFORUNUZU ARTTIRIN

23 Ocak 2018

Günümüzde, her yeni otomobil bir önceki nesline göre fiziksel olarak büyümektedir. Araçların uzunluğu ve iç hacmi geçmişteki modellere göre oldukça büyümüştür.

KIŞIN PRATİK KURTARICISI: KAR PALETLERİ

23 Ocak 2018

Kar yağışının artması ile yollarda biriken karlar yolculuklarımızı bir eziyete çevirebilir. Aracın patinaja düşmesi, direksiyon manevraları sırasında yaşanan kayma, ABS ESP gibi güvenlik ekipmanlarının efektif çalışmasını engellemesi gibi birçok senaryo başımıza gelebilir. 

BUZU UĞRAŞMADAN BUZ ÇÖZÜCÜ SPREY İLE ÇÖZÜN

23 Ocak 2018

Kışın hava sıcaklığının 0°’nin altına indiği hava koşullarında araçlarımızın dış yüzeyinde buz tabakaları oluşur. Özellikle sabah erken saatlerde araçların kar ve buzdan temizlenmesi oldukça zor ve zahmetli olmaktadır. 

HER YERDE HER KULLANIMA UYGUN ÇİFT TARAFLI BANT

23 Ocak 2018

Bantlar ne kadar basit gözükseler de hayatımızın birçok noktasında kullandığımız araçların başında gelir. Bantlar genellikle 2 çeşitten oluşur. Tek tarafında yapışkan bulunan veya bandın her iki yüzeyinde de yapışkan bulunan çeşitleri vardır.

KIŞ SETLERİ İLE ARACINIZI KIŞA HAZIRLAYIN

22 Ocak 2018

Kış aylarına girmiş bulunmaktayız. Yağmur, kar, soğuk hava, buz gibi zorlayıcı ve güçlü dış etmenlerle mücadele etmemiz gerekecek. 

ARAÇLARINIZI KROM AKSESUAR İLE GÖZ ALICI HALE GETİRİN

22 Ocak 2018

Güzelce yıkanmış, pasta cila atılmış, pırıl pırıl parlayan bir araç her otomobil severin rüyasıdır. Araçlarımızın teknik özellikleri, yakıt tüketimi gibi konuları biz otomobil severler için çok önemli olsa da araçlarımızın dış görünüşleri gönlümüzü çalan en önemli kısmı oluşturmaktadır.

KIŞ AYLARINDA GÜVENLİ SÜRÜŞ İÇİN KAR ZİNCİRİ

22 Ocak 2018

Kış aylarındaki vazgeçilemez oto aksesuarlarımızdan biri olan kar zinciri hayat kurtarıcı bir öneme sahiptir. Kar yağışı, 4 mevsimin tamamının yaşandığı ülkemizde oldukça riskli olaylara sebebiyet verebilmektedir. Araçların en çok zorlandığı yol koşullarından biri kar ve buz ile örtülmüş yollardır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.